Школярам розповіли як працює сучасна пенсійна система

В управлінні Пенсійного фонду України в Олександрівському районі відбувся День відкритих дверей з учнями Іверської та Петрівської ЗОШ I-III ступенів на тему «Як працює сучасна пенсійна система». В.о. начальника управління Людмила Рєзнік провела екскурсію кабінетами управління та ознайомила з основними напрямками роботи управління Пенсійного фонду в районі.

Вона розповіла учасникам заходу, що пенсійний фонд – єдина централізована система, яка забезпечує обслуговування населення за єдиними правилами та стандартами. А це значить, що де б не знаходився громадянин України, він всюди, на всій території України, зможе отримати однакові послуги Пенсійного фонду України, що управління проводить роботу обслуговування громадян на базі централізованих інформаційних технологій. Здійснює роботу в централізованій системі призначення та виплати пенсій на базі електронної пенсійної справи.

Прийом та обслуговування громадян здійснюється за принципом «єдиного вікна». Особливу увагу звернула на переваги легального працевлаштування найманих працівників. Наприкінці зустрічі Людмила Рєзнік порекомендувала присутнім зареєструватися на Веб-порталі Пенсійного фонду та ознайомлюватись з офіційною інформацією на веб-сайті та виданнях Пенсійного фонду України.

Олександрівська райдержадміністраціяПартнери