Створення інноваційних центрів розвитку для молоді та дітей в районі

На виконання розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 26 грудня 2016 року № 1189 «Про затвердження Регіональної комплексної програми «Молодь і сім’я Донеччини. 2016-2020 роки», управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації був розроблений проект «Гідна країна для гідних людей», де одним з пріоритетних напрямків є створення 85 інноваційних центрів розвитку для молоді та дітей у міста і районах області до 85-річчя з дня заснування Донецької області.

Метою даного проекту є сприяння всебічному розвитку молоді Донецької області завдяки неформальним та інтерактивним методам навчання. Активізація діяльності населення та об’єднання їх зусиль у реалізації різноманітних проектів.

Даний проект буде реалізовуватись за участю обласного, місцевих бюджетів та спонсорських коштів.

Протягом року в районі на територіях Ганнівської, Добропільської та Криворізької сільських рад будуть створені інноваційні центри розвитку для молоді та дітей.

Керівництвом райдержадміністрації було визначено відповідальних за кожний центр, проводиться робота з керівниками сільськогосподарських підприємств щодо залучення спонсорських коштів для реалізації проекту в районі.

Сьогодні, 25 липня, голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов зустрівся з Антонь Іваном, фізичною особою-підприємцем з Шахівської сільської ради, який дав згоду на виділення коштів в сумі 15 тис. грн. для облаштування такого центру в с. Ганнівка.

Дякуємо Івану Михайловичу за розуміння проблем, надання допомоги та підтримку сільської молоді!

bab43a175ebc34ca8ed057244e0bf730_w875_h600-555x381Партнери