Свято до Дня захисника України зібрало в одну родину громаду смт Миронівський

6 жовтня в Миронівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 пройшло свято, присвячене Дню захисника України, яке зібрало в єдину родину школярів, їх батьків, учителів, місцевих жителів і численних гостей.

З давніх-давен людям відомо: дерево життя – це гілочка, на якій ростуть три листочки. Перший листочок – символ минулого, другий – сучасного, третій – майбутнього.

В минулому школа мала добру традицію проведення спортивних змагань селищного, міського та обласного рівнів. Згодом життя внесло свої корективи. Але спортивна зала й досі чекає на гучні голоси вболівальників, азартну гру. Ми впевнені, що в майбутньому традиція проведення спортивних змагань відродиться. Саме тому цього дня заходи розпочалися з товариської зустрічі футбольних команд смт Миронівський та збірної поліцейських м. Бахмут.

На урочисту лінійку з нагоди Дня захисника України зібралася велика родина, єдина шкільна держава. На заході були присутні люди, яким не байдужа доля Батьківщини, рідного селища, рідної школи. Зі словами привітання до громади звернулися запрошені на свято гості: голова райдержадміністрації Володимир Бохонов, начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області генерал поліції третього рангу Микола Семенишин, виконуюча обов’язки селищного голови Світлана Калапіщак.

Щоб зробити життя яскравим, добрим, світлим, навести лад у себе вдома – в селищі, біля школи – учні та вчителі вирішила озеленити пришкільну територію. Кожен клас обрав ділянку землі, де облаштував чарівний куточок своєї «малої Батьківщнини». І гості не залишилися осторонь: висадили алею молодих хвойних дерев.

Після плідної праці на учнів, учителів і гостей чекала польова каша, на вогнищі смажили м’ясо та картоплю. Яка ж чудова, смачна була їжа на свіжому повітрі!

Прийшов час відпочити, погрітися біля вогню та поспілкуватися в дружньому колі. Першими заспівали вчителі всім добре відому пісню «Команда молодості нашої». А далі – дитячими голосами неслися в далечінь пісні, лунали вірші Великого Кобзаря, весело пройшли флешмоби, підготовлені старшокласниками. Школярі, гості, мешканці селища – всі учасники свята отримали масу задоволення, позитивні емоції та гарний настрій.

Адміністрація, педагогічний колектив, учні та батьки висловлюють велику подяку організаторам заходу, спонсорам, всім, хто не байдужий до дітей, їх виховання та шкільного життя.

IMG-28550c40707e50da5a661ce28acef9ca-V IMG-dac236f900c58afc0e986cacc93444b3-V IMG-f9fc4d3969d5aaee0ead35110a551bc6-V

Артемівська райдержадміністраціяПартнери