Свято дитинства

Закінчився четвертий день відпочинку в пришкільному таборі «Серпанок» при Тарасівському НВК.  1 червня  – День захисту дітей, і він був по – своєму  особливим, пройшов під гаслом «Хай сонцю і квітам всміхаються діти». Святковий настрій не залишав нікого протягом усього дня.

Дитинство –  це прекрасно, це цікаво, весело, пізнавально.  Але не потрібно забувати, що діти мають свої права, і  вони не повинні порушуватися.  Вихователі у загонах провели опитування  про те, як учні  їх знають, уміють застосовувати, чи не порушуються вони з боку інших осіб.

Батьки дітей разом з працівниками сільського будинку культури зробили сюрприз: підготували розважальну програму  та запросили малечу  до себе на свято «Радісне дитинство». До уваги малечі були представлені вокальні номери, розминка для розуму, рухливі ігри, дискотека.  Жодна дитина не залишилась осторонь. Крім того, вихованці відпочивали на свіжому повітрі та взяли участь у змаганні з дартсу, грали в шахи, ліпили з пластиліну та малювали, брали участь у психологічному тренінгу.

Костянтинівська міська радаПартнери