Свято працівників освіти у Торецьку

DSCN9296

5 жовтня відбулась святкова концертна програма, присвячена Всесвітньому професійному святу Дню працівників освіти. Педагоги і гості всієї області завітали до нашого міста на урочистості, що відбулись у Палаці Культури «Україна».

Кращих педагогів щиро вітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко, директор Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Надія Оксенчук, виконуючий обов’язки Донецького обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Заморська.

За плідну працю, високий рівень професіоналізму, ініціативи та творчості ключі від квартири урочисто передав керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко учителю географії та біології загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Сергію Шефер. Молодий педагог навчався в даній школі, та після закінчення вишу повернувся, щоб передати свої знання молодшому поколінню.

Учительське свято – свято вдячності. Талановиті педагоги та діти для привітання презентували номери художньої самодіяльності.

Нехай в оселях ваших завжди панує світло і злагода, в серцях – добро, в помислах – мудрість, у засіках – достаток, а нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності.

DSCN9296DSCN9300-1 DSCN9337

Костянтинівська райдержадміністраціяПартнери