Адреса: м. Костянтинівка, пр-т. Ломоносова, 156
Тел.: (06272) 2-33-05
E-mail:kon.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:

Конференція працівників освіти Костянтинівського району

Традиційно, на передодні нового навчального року, у останні дні серпня усі освітяни району збираються на конференцію для того, щоб підвести підсумки зробленого та намітити задачі на майбутнє.

Рік, що настав, символізує собою епоху науки та знань, високих технологій і інновацій, соціальних та культурних трансформацій. Все це вимагає відповідного рівня освіти.

Голова райдержадміністрації Наталія Виниченко, голова районної ради Олександр ОНОСОВ привітали педагогів району з початком нового навчального року та побажали творчих успіхів та талановитих учнів.

Наталія Михайлівна відмітила, що стратегічні цілі розвитку освіти спрямовані преш за все, на формування людини ХХІ століття: професійно і соціально мобільної, конкурентоспроможної, високоморальної, здорової.

Про підсумки роботи з розвитку дошкільної та загальної середньої освіти в 2016-2017 навчальному році, стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів до початку нового 2017-2018 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період доповіла в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Катерина Кабанцева.

Педагогічна сім’я району в цьому році поповнилась 8 молодими спеціалістами педагогам.

У конференції взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ісаков, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Тарані, ветерани педагогічної праці, батьківська громадськість.

Учасників конференції привітали художніми виступами педагог-організатор Катеринівської ЗОШ Лариса Лашина, учні Степанівської ЗОШ, Зорянської СШ та Кіндратівської СШ.

Перший дзвінок для вчителів району про початок нового 2017-2018 навчального року традиційно дала в.о. начальника відділу освіти Катерина Кабанцева.

IMG_4424 IMG_4430 IMG_4471

Костянтинівська райдержадміністраціяПартнери