Продюсерським центром «Гастролі в Україні» за підтримки Європейської циркової асоціації з 24 квітня по 26 квітня 2018 року заплановано проведення у Добропільському районі культурно-мистецьких заходів Цирку «Кобзов» в рамках презентації Світового турне «Цирк рекордів» на території України.

Під час культурно-мистецьких заходів Цирк «Кобзов» представить міжнародну програму, яка мала шалений успіх у Східній Європі та Південній Америці. Мешканці Кременчука матимуть унікальну можливість особисто побачити виступи, котрі внесено до Книги рекордів Гіннеса. Кращими артистами із Колумбії та Чилі підготовано вражаючу програму, яка нікого не залишить байдужим. Також буде представлено тематичні виставки для дорослих та дітей.

На виконання Закону України №5119-1, з метою реалізації державної політики із запровадження гуманного ставлення до тварин в програмі Цирку «Кобзов» відсутні тварини.

Цирк «Кобзов» завжди підтримує соціально-вразливі верстви населення, дітей загиблих учасників АТО та має можливість надати для них квитки на безоплатній основі.

Управління культури і туризму Донецької облдержадміністраціїПартнери