У Бахмуті на День Святого Миколая для дітей влаштували свято

Виховання чуйності та милосердя прищеплюють своїм вихованцям вчителі Бахмутського НВК №11. Уже традиційним у навчальному закладі стало проведення новорічних благодійних ярмарків.

«Відкрийте серце для добрих справ» – під таким гаслом у рамках Декади милосердя та турботи «Створи добро» у НВК було проведено благодійний ярмарок. Учні, вчителі та батьки взяли активну участь у підготовці довгоочікуваної події: виготовили вироби з тканини (мішечки, іграшки, рукавички тощо), приготували пиріжки та печиво, принесли книжки, м’які іграшки, настільні ігри, ялинкові прикраси та ще багато цікавих речей, які з задоволенням пропонували відвідувачам ярмарку. Приготовані школярами різноманітні солодощі миттєво були розкуплені учнями школи та батьками.  

Дід Мороз та Снігуронька, гості з «Мадагаскару» закликали відвідати ярмарок, лунала весела музика, дітвора бадьоро гомоніла. Журналісти шкільної газети «ДД» провели святкову лотерею.

Велика подяка усім, хто долучився до акції: учням, батькам, вчителям НВК №11. Під час благодійного ярмарку учні та педагогічний колектив зібрали 7 тис. грн. Володимир Барко, президент Шкільного Парламенту, висловив думку: «Діти розуміють, що благодійність – це те, що йде від душі. Тому кожен намагається взяти участь у ярмаркові».

У день свята Чудотворця Миколая учні 8-х класів підготували літературно-музичну композицію «Святий Чудотворець Миколай у гості завітав». Ведучі свята розповіли, що, за легендами, святий Миколай зробив багато добрих справ для людей, які, незважаючи на негаразди та біди, усім серцем вірили в диво. Святий Миколай таємно приносив у будинки бідних людей одяг, їжу, іграшки для дітей, ліки для хворих.

За традицією, добрий дідусь Святий Миколай приносить подарунки у ніч із 18 на 19 грудня – кладе дари під дитячі подушки або в чобітки, щоб на ранок малюки могли зрадіти довгоочікуваним подаруночкам. Діти пільгових категорій отримали подарунки від членів Піклувальної Ради НВК та директора НВК Світлани Василенко. День святого Миколая – світле, добре свято, яке з нетерпінням чекають усі діти. Пісні та віршики, театралізоване дійство про святого Миколая у виконанні дітей залишили яскравий відбиток у пам’яті гостей.

Благодійність має велике виховне значення, вона – справжнє животворче джерело, що омиває та зцілює людські душі. Благодійність пробуджує в людині почуття співчуття, співучасті, солідарності і відповідальності за те, що відбувається поряд з нею. Про це варто завжди пам’ятати, берегти і примножувати милосердя.

Бахмутська міська радаПартнери