У Бахмуті отримали вакцини для дітей та дорослих

Питання вакцинації дітей – одне з найголовніших, яке хвилює батьків та викликає багато суперечок. Статистика свідчить – 3 млн. не вакцинованих дітей помирають щороку.

 Сучасні батьки не завжди розуміють, навіщо їх дитині проводиться вакцинація проти того чи іншого захворювання. Повідомлення в засобах масової інформації про негативні наслідки щеплень (а не про те, скільки тисяч  смертей та ускладнень від стращних інфекційних хвороб допомогла уникнути своєчасна вакцинація) виводять на перше місце боязнь не хвороби, а поствакцинальних реакцій і ускладнень.

Нестача поставок вакцин була однією з основних причин критично низького охоплення імунізацією останніми роками. За запитом Міністерства охорони здоров’я України для розв’язання цієї проблеми ЮНІСЕФ закупив ряд високоякісних сертифікованих вакцин для захисту дітей від небезпечних захворювань, а саме: туберкульозу (БЦЖ), кору, паротиту та краснухи (КПК), гепатиту В, дифтерії, кашлюка та правця (АКДП), вакцини від дифтерії та правця для дорослих (АДП-М), вакцини від дифтерії та правця для дітей (АДП), вакцини від сказу та бівалентної оральної поліомієлітної вакцини (bOPV). Ці вакцини були поставлені в Україну та нині є доступними у медичних закладах в усіх областях України.

 КЗОЗ «ЦПМСД Бахмутської міської ради» отримав партію вакцини у серпні та вересні місяці, в тому числі:

  • вакцину проти туберкульозу (БЦЖ) – в останнє вона надходила до закладу у червні 2015 року;
  • вакцину АДП та АДПМ – проти дифтерії та правцю (доросле населення отримало можливість щеплення, яке було неможливим протягом кількох років).

Очікується отримання закладом вакцини АКДП та бівалентної оральної протиполіомієлітної вакцини .

 За цей час вже багато наших відповідальних батьків в  КЗОЗ «ЦПМСД Бахмутської міської ради»  змогли зробити щеплення своїм дітям, що  надає  змогу захистити  здоров’я та життя дитини.

Бахмутська міська радаПартнери