У Бахмуті перевірили умови проживання прийомних дітей та дітей-сиріт

Під час щорічної перевірки умов проживання прийомних дітей та дітей, позбавлених батьківської опіки були перевірені усі прийомні сім’ї, порушень прав дітей не виявлено.

На території Бахмутської міської ради функціонують 14 прийомних сімей, в яких виховуються 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них в 2 прийомних сім’ях діти віком від 18 до 23 років, з них 1 прийомна сім’я виїхала та функціонує на території Закарпатської області.

Під час обстеження було встановлено, що прийомними батьками створені всі необхідні умови для повноцінного проживання та зростання прийомних дітей; у дітей є окремі дитячі кімнати, обладнані необхідними меблям, в наявності є необхідний посезонний одяг, іграшки та ігри. Умови для проживання дітей знаходяться на достатньому рівні. Порушень умов утримання та виховання прийомних дітей та дітей – вихованців не виявлено.

Затримок щодо виплат соціальної допомоги на дітей, грошового забезпечення прийомним батькам за надання соціальних послуг у прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» протягом 2016 року не було. Всі діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, шкільного віку забезпечені єдиними квитками, безоплатним гарячим харчуванням та підручниками в закладах освіти.

На обліку в службі у справах дітей Управління молодіжної політики та справах дітей Бахмутської міської ради перебувають діти-інваліди з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

  • 12 дітей, виховуються в сім’ях опікунів/піклувальників;
  • 2 дітей, виховуються в  прийомних сім’ях.

Вони своєчасно отримують державну соціальну допомогу дітям-інвалідам, перебувають під соціальним супроводом Бахмутського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.Партнери