У Бахмуті пройшов обласний захід присвячений дню працівників нафтової, газової, нафтопереробної промисловості України

IMG_1366

Традиційно, у другу неділю вересня працівники газової та нафтової промисловості відзначають своє професійне свято. Напередодні свята, 8 вересня 2017 року, в міському центрі культури та дозвілля ім.Є.Мартинова відбулися урочисті збори на честь дня працівників нафтової і газової промисловості, які зібрали усіх газовиків Донецької області.

Привітати газовиків з нагоди професійного свята завітали представники Бахмутської міської ради, облдержадміністрації,  керівники «Донецькоблгазу» та  управлінь обласного підпорядкування, а також представники духовенства.

Звернувшись до присутніх, Бахмутський міський голова Олексій Рева висловив слова подяки працівникам газової промисловості за сумлінну працю та високі професійні досягнення, згадав моменти, коли трудівники управління, часом ризикуючи власними життями, ліквідували наслідки бойових дій, відновлювали пошкоджені газопроводи, відновлювали газопостачання.

«Але всі ми, прості жителі, чітко знаємо, що завдяки вам завжди в наших домівках і в холод, і в спеку, і вдень, і вночі, горить блакитний вогник», – зазначив Бахмутський міський голова та нагородив подяками міської ради працівників Артемівського УГГ за вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі та сумлінну працю.

Також в ході заходу керівництвом підприємства «Донецбкоблгаз» були нагороджені працівники обласних управлінь грамотами Донецької обласної державної адміністрації, подяками підприємства «Донецбкоблгаз» та подяками Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Наприкінці заходу директор Артемівського управління газифікації та газопостачання Ігор Русанов приєднавшись до привітань гостей свята виразив окрему вдячність ветеранам управління.

Святковий настрій та своє мистецтво присутнім подарували творчі колективи міського центру культури та дозвілля ім.Є.Мартинова.

IMG_1218 IMG_1269 IMG_1287 IMG_1327 IMG_1233

Бахмутська міська рада