У Бахмуті відбувся Форум громад

Новини міст та районів
Изображение 024

10 лютого 2017 року у великій сесійній залі Бахмутської міської ради відбувся Форум громад, який був організований за підтримки фонду UNDP Україна, Програми розвитку ООН, а також у межах програми «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

У заході взяли участь представники майбутньої Бахмутської територіальної громади: міста Бахмута, Іванівської, Зайцевської, Калинівської, Опитненської, Покровської сільских рад, представники громадських організацій, Національної поліції, керівники ОСББ.

«Існує єдиний критерій, який визначає створення громади – це комфортне життя людей. Ми повинні забезпечити умови, які вже найближчим часом покращать якість життя людей. Сьогодні ми повинні розуміти важливість кожного населеного пункту, який приєднується до громади. Для цього нам потрібні і фінансові ресурси, і інфраструктура, і робочі місця для людей», – заявила Секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко.

Організатори Форуму регіональний менеджер ПР ООН Соломія Стахов, програмний аналітик ООН Жінки Олександр Бай, спеціаліст з соціального об’єднання ПР ООН Михаїл Карєлін, аналітик з доступу до правосуддя Вадим Осадчук розповіли про перспективи подальшої співпраці Бахмутської громади з ПР ООН у межах нових можливостей для східних регіонів України та про результати дослідів фокус-груп.

Під час Форуму свій досвід роботи з ПР ООН презентували керівники нових та реалізованих у 2016 році проектів на території міста.

У заключній частині Форуму координатор Донецього обласного підрозділу впровадження проекту ПР ООН Неля Дашковець розповіла про проекти, які мають бути реалізовані спільними зусиллями міської ради та ОСББ.

Бахмутська міська радаИзображение 020 Изображение 023 Изображение 044 Изображение 046 Изображение 051 Изображение 056 Изображение 060 Изображение 063