У Бахмуті відбувся загальноміський мітинг, присвячений 75-й річниці визволення міста та Донеччини від фашистських загарбників

Новини міст та районів

5 вересня 2018 року у Бахмуті біля пам’ятника воїнам-визволителям Донбасу відбувся загальноміський мітинг, присвячений 75-й річниці визволення міста та Донеччини від фашистських загарбників.

В урочистому заході взяли участь представники міської ради, ветерани війни та праці, воїни – інтернаціоналісти, депутати міської ради, керівники підприємств, молодь і жителі міста.

Міський голова Олексій Рева, відкриваючи мітинг, подякував ветеранам за їхній бойовий і трудовий подвиг.

«Саме ви, дорогі ветерани, стали прикладом молодому поколінню, яке зараз ціною колосальних зусиль захищають Незалежність, життя і безпеку кожного, наше право вільно жити на своїй землі», – зазначив Олексій Рева.

До слів Бахмутського міського голови долучилися голова міської ради ветеранів війни та праці Валерій Вітковський та почесна жителька Бахмута Валентина Ставрулова.

Наприкінці заходу пам’ять полеглих воїнів вшанували хвилиною мовчання, після чого делегати організацій поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям Донбасу.

Бахмутська Мiська Рада