У Бахмуті відзначили День захисту дітей

1 червня 2017 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у м.Бахмуті відбулись святкові заходи.

У Школі мистецтв пройшов захід, на якому відзначили кращі творчі колективи міста. Бахмутський міський голова Олексій Рева звернувся до присутніх та відзначив, що Бахмут славен своїми творчими перлинами, які з року в рік прославляють місто не тільки в Україні, але й за її межами.

Після привітань міський голова нагородив стипендіями Бахмутської міської ради 29 дітей і 9 творчих колективів, які є переможцями міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів 2016-2017 років.

У клубі ветеранів пройшов захід для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, де від Бахмутського благодійного фонду «ДАР» маленькі бахмутчани отримали цінні подарунки, розважальний центр «Перемога» надав квитки для перегляду фільму, а творчі колективи міського центру культури та дозвілля ім.Є.Мартинова подарували присутнім святковий концерт.

В рамках заходів до Міжнародного дня захисту дітей у центральному парку культури та відпочинку за сприянням Бахмутської міської ради та міського голови Олексія Реви, відбулося урочисте відкриття мотузкового парку «Мауглі», де діти змогли відпочити, розважитися та випробувати новинку. Для дітей, їх батьків працювали атракціони, а гарний настрій та розважальну програму для присутніх приготував колектив Міського народного дому.

Наприкінці святкових заходів для усіх дітей пройшов концерт «Країна щастя та добра» за участю колективів міського центру культури та дозвілля ім.Є.Мартинова та Волонтерського «АртДесанту» Військово-цивільного співробітництва. Наприкінці концерту усі дітлахи отримали солодкі подарунки від Бахмутського міського голови Олексія Реви.

Свято дитячих посмішок і гарного настрою стало незабутнім для всіх мешканців і гостей міста.

IMG_1643 IMG_1652 IMG_1654 IMG_1665 IMG_1675 IMG_1682 IMG_1686

Бахмутська мiська РадаПартнери