У Бахмуті вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року на пришкільному майданчику Бахмутської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського відбулася міська патріотична акція, присвячена Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні і Дню соціальної справедливості.

Учасники акції відзначили, що сьогодні незабутній день для України. Наша Держава вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи Україну.

Бахмутчани, як і багато інших українців, не залишилися осторонь, проявили патріотизм і громадську позицію під час подій трирічної давнини. Але, нажаль, для одного із них акція в підтримку єдності України в Донецьку, завершилася смертельним ножовим пораненням.

Ім’я Дмитра Чернявського стало в один ряд із іменами інших Героїв Небесної Сотні. Сьогодні Бахмутська загальноосвітня школа № 18 носить ім’я Героя України Д. Чернявського, а на почесному місці встановлена меморіальна дошка на честь Героя.

«Подвиг Небесної Сотні надихнув сотні тисяч українців на боротьбу з терористами, які посягнули на цілісність нашої держави. Однією з перших жертв цього протистояння став наш земляк – герой України Дмитро Чернявський, світла пам’ять про якого назавжди залишиться в історії не тільки Донеччини, а й усієї країни», – зазначив Бахмутський міський голова Олексій Рева у своєму виступі.

Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих, школярі – імпровізованим флеш-мобом нагадали присутнім про події, які відбувалися на Майдані в ці дні, а делегати від установ міста поклали квіти до меморіальної дошки Герою України Дмитру Чернявському.

Бахмутська райдержадміністраціяПартнери