Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

У Бахмуті з’явилася Алея Сакур

2 травня 2018 року з метою зміцнення дружніх взаємовідносин і співробітництва між Україною та Японією, за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі, представників обласної і місцевої влади, молоді, громадськості і мешканців міста Бахмут, на площі Свободи у з’явилася Алея Сакур.

Цьогоріч виповнюється 26 років з часу встановлення дипломатичних відносин між Японією та Україною. Оскільки сакура є символом Японії, у 2017 році Посольство Японії під егідою «Року Японії в Україні» започаткувало кампанію із висадження дерев сакури по всій території України, щоб якомога більше українців мали змогу насолодитися їх красою.

«Сакура – не тільки символ Японії, а й символ плідної співпраці, допомоги та дружби між Україною та Японією», – зазначив напочатку заходу Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні пан Шігекі Сумі.

Перший заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Євген Вілінський зазначив, що проведення таких акцій перш за все – прояв Українців до бережливого ставлення до традицій інших країн, а перший заступник Бахмутського міського голови Тетяна Савченко у своїй промові наголосила на тому, що завдяки співпраці з урядом Японії Бахмут реалізував багато гарних ініціатив.

«Це такі проекти як реконструкція будівель терцентру та управління молоді, реалізовано багато проектів міською бібліотекою, у рамках культурного співробітництва тогоріч у Бахмуті пройшов концерт піаніста-віртуоза Темпей Накамури, і я впевнена, що ця акція – ще одне підтвердження нашої співпраці та доброї дружби», – зазначила Тетяна Савченко.

Після вітань почесних гостей свята присутні встановили пам’ятну табличку «Алеї Сакур» та висадили символи Японії – дерева Сакури на центральній площі міста.

Наприкінці заходу гості отримали від громади Бахмута пам’ятні подарунки та виразили надію на подальшу співпрацю.

Бахмутська міська радаПартнери