У Бахмутському районі аграріїв вітали вечорницями

17 листопада у Бахмутському районі вітали працівників агропромислового комплексу: в Районному Будинку культури (с. Опитне) пройшло велике свято, присвячене Дню працівників сільського господарства.

До початку урочистої частини в холі закладу відбувся конкурс «Щира бахмутська кума», в  якому взяли участь представники громад 26 місцевих рад. Численні гості та учасники заходу ніби потрапили до гостинної української хати. На столах, прикрашених вишитими рушниками, – традиційні національні страви. Щирі кумоньки не тільки досвідчені  господині; вони вміють і гарно заспівати, і на музиках грати. Авторитетна комісія у складі керівництва Артемівської райдержадміністрації, відомих у районі керівників сільськогосподарських підприємств опинилась у складному становищі, бо визначити переможців конкурсу було непросто. І все ж серед кращих найкращими були визнані кумоньки, які представляли громади Бахмутської, Кодемської та Різниківської сільських рад. Вони отримали в нагороду кошики, наповнені ласощами, а всім учасникам конкурсу на згадку були вручені сувенірні кружки із символічним зображенням «щирої бахмутської куми».

Свято тривало, і у великій залі Будинку культури під оплески працівники агропромислового виробництва району приймали вітання із професійним святом і заслужені нагороди. Ветеранів і працівників сільського господарства привітали голова Артемівської райдержадміністрації В. Бохонов,  голова Артемівського райкому профспілки робітників агропромислового комплексу Л. Шрамченко, керівництво Бахмутської районної ради та Бахмутської міської ради. Кращі працівники у різних галузях сільського господарства були нагороджені Почесними грамотами Артемівської райдержадміністрації та Бахмутської районної ради з грошовими винагородами.

А далі на всіх присутніх очікував чудовий музичний подарунок – українські вечорниці у виконанні творчих колективів Районного Будинку культури.

Бахмутський районПартнери