У Бахмутському районі активізувалась громадськість

Більше 16 громадських об’єднань заявили про своє бажання працювати у  громадській раді при Артемівській   райдержадміністрації.

 4 серпня в Артемівській райдержадміністрації пройшло друге засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради .

Члени ініціативної групи розглянули питання про надходження документів від інститутів громадянського суспільства щодо участі в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при Артемівській райдержадміністрації.

Протягом відведеного часу до ініціативної групи надійшли документи від 16 громадських організацій та об’єднань. За результатами розгляду наданих документів члени ініціативної групи прийняли рішення щодо  включення  інститутів громадянського суспільства, їх уповноважених представників до списку учасників установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Артемівській райдержадміністрації, у відповідності до вимог Постанови КМУ від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

 Наступне засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Артемівській райдержадміністрації відбудеться   15 серпня 2017 року.

Учасники засідання обговорили подальшу роботу громадської ради і визначилися з пропозиціями, які  нададуть своїм колегам у майбутньому.

Артемівська РДАПартнери