У Бахмутському районі комісія розглянули поновлення виплат для переселенців

Заступник голови Артемівської райдержадміністрації Лариса Герасимова провела засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На порядку денному постали питання призначення соціальних виплат громадянам зазначеної категорії та здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання.

За першим питанням було розглянуто 150 заяв щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. За результатами розгляду документів 139 громадянам даної категорії призначено соціальні виплати, 11 – відмовлено, оскільки в ході перевірки не було підтверджено їх фактичне проживання на території Бахмутського району.

З питання здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання члени комісії розглянули документи, надані державними соціальними інспекторами УПСЗН райдержадміністрації. За результатами їхньої роботи впродовж минулого тижня підтверджено фактичне проживання на території району 90 внутрішньо переміщених осіб. Разом із тим, у ході перевірки не підтвердилось фактичне проживання на території району 73 ВПО, що є підставою для припинення проведення стосовно них соціальних виплат.

Бахмутський районПартнери