У Бахмутському районі пройшли урочистості з нагоди професійних свят

Березень багатий на професійні свята. Сьогодні в Бахмутському районному будинку культури в с. Опитне пройшли урочистості з нагоди Дня землевпорядника, Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення та Дня працівників податкової і митної служби України.

Перший заступник голови Артемівської райдержадміністрації Олена Головкіна і голова Бахмутської районної ради Євген Пластун привітали представників цих галузей з професійними святами, підкресливши, що завдяки їх професіоналізму та відповідальності успішно вирішуються найважливіші питання життєдіяльності Бахмутського району. Кращі представники галузей за багатолітню сумлінну працю були нагороджені Почесними грамотами Артемівської районної державної адміністрації та Бахмутської районної ради з грошовими винагородами.

За традицією після церемонії нагородження запрошених на свято очікував музичний подарунок від творчого колективу Бахмутського районного будинку культури – мюзикл «Зовсім не снігова королева».

Артемівська райдержадміністраціяурочистості 1 урочистості 2 урочистості 3 урочистості 4Партнери