У Бахмутському районі привітали жінок з Міжнародним жіночим днем

6 березня Бахмутський районний будинок культури гостинно розчинив двері для численних гостей – жінок зі всіх куточків району, яких було запрошено на велике свято з нагоди Міжнародного жіночого дня. Перед початком святкового концерту запрошені мали нагоду ознайомитися з виставкою творів живопису, декоративно-прикладного мистецтва, яку напередодні було оформлено в холі будинку культури.

Відкриваючи районне свято, голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов і голова Бахмутської районної ради Євген Пластун привітали жінок з Міжнародним жіночим днем 8 березня та побажали всього найкращого: здоров’я, наснаги, мирного неба, родинного затишку і достатку, щасливої жіночої долі та надійного чоловічого плеча.

Незвичайний музичний подарунок до свята підготував творчий колектив Бахмутського районного будинку культури: до уваги глядачів було представлено мюзикл «Зовсім не снігова королева». Ця лірична казка про любов і вірність, добре відомі пісні у натхненному виконанні артистів, мабуть, ще раз нагадали всім присутнім у залі, що в світі весна, що є кохання і щастя можливе. Тож нехай кожен день вашого життя був світлий і добрий, зігрітий теплом рідних, близьких, коханих.

Артемівська райдержадміністраціяПартнери