Адреса: 84500, м. Бахмут, вул. Сибірцева, 33
Тел.: (0627)44-66-97
E-mail:art.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:donoda.gov.ua

У Бахмутському районі відбулася «Весняна толока»

У квітні в загальноосвітніх навчальних закладах Бахмутського району стартувала акція «Зробимо нашу країну чистою, красивою та квітучою». Під таким гаслом у школах пройшли свята «Весняної толоки».

Не залишилися осторонь і учні навчальних закладів, розташованих в населених пунктах вздовж лінії зіткнення. Вчителі та учні Опитненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, їхні батьки, а також представники громадської організації «Бахмут український» теж залучилися до акції, й 13 квітня на шкільному подвір’ї відбулося справжнє свято весни та праці.

Як вже заведено, наводили порядок після тривалої зими: прибирали газони, висаджували молоді дерева, декоративні кущі та квіти. Але цього дня був не зовсім звичайний суботник: школярі, прагнучи висловити свої патріотичні почуття та єдність зі всім українським народом, розмалювали шпаківні у кольори державного прапора. Шпаківні встановили на деревах поблизу школи, і вони замайоріли серед зеленого гілля, наче маленькі прапорці, нагадуючи кожному перехожому: це – наша земля, це – Україна!

толока 3 толока 4

Бахмутська РДАПартнери