У Бахмутському районі відсвяткували День Збройних Сил України

7 грудня у Будинку культури ПАТ «Часовоярський вогнетривкий комбінат» відбувся районний захід з нагоди Дня Збройних Сил України. Програма свята була насичена і різноманітна. До початку урочистої частини запрошені мали нагоду відвідати виставку військової техніки, розміщену на площі перед будівлею Часовоярської міської ради, а в холі  Будинку культури можна було ознайомитись із дитячими творами образотворчого мистецтва.

На урочистості з нагоди державного свята були запрошені представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, військовослужбовці частин, що дислокуються на території Бахмутського району, ветерани, волонтери, керівники підприємств і установ, учнівська молодь. На святі був присутній голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський, який привітав воїнів Збройних Сил України з професійним святом і кращим представникам української армії вручив Почесні грамоти і Подяки Донецької обласної державної адміністрації.

Урочистості відкрив голова Артемівської райдержадміністрації Володимир Бохонов. Від імені всіх жителів Бахмутського району він привітав військовослужбовців із професійним святом і кращим представникам української армії за  сумлінне виконання службових обов’язків і з нагоди 25-ї річниці з Дня утворення Збройних Сил України вручив Почесні Грамоти і Подяки Артемівської райдержадміністрації та медалі «За оборону рідної держави».

Серед запрошених на свято було багато почесних гостей. Голова Донецької облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський привітав присутніх у залі військових із Днем Збройних Сил України і кращим із них за особливі заслуги перед Вітчизною, мужність і відданість військовій справі вручив Почесні грамоти і Подяки Донецької обласної державної адміністрації.

Керівники підприємств і фермерських господарств Бахмутського району приготували для наших військовослужбовців приємні та корисні подарунки. В урочистій обстановці представникам військових частин були вручені сертифікати на придбання чотирьох холодильників і мікрохвильової печі.

Після завершення  офіційної частини до уваги присутніх була представлена концертна програма шоу-групи «Патруль», творчий колектив якої вже неодноразово брав участь у заходах районного масштабу. І сьогодні їх виступ нікого не залишив байдужим. Без сумніву, цей день залишив на згадку яскраві враження та добрі спогади у пам’яті всіх, хто був присутній на святі.

Бахмутський районПартнери