У Добропіллі пройшло шоу талантів

5 листопада в палаці культури шахти «Добропільська» відбулось шоу талантів «Зоряне поле».

Над створенням цього нового для нашого міста свята працювала велика команда організаторів: Добропільська міська рада, ТОВ «ДТЕК Сервіс», ГО «Добро», Народна студія ТБ та преси «Рожевий слон», новинний сайт міста Добропілля 06277, івент-агентство «KingArt prodaction».  Проводити захід допомагали волонтери з Ліги майбутніх поліцейських.

Весь жовтень оргкомітет талант-шоу проводив кастинги в Добропіллі, Білицькому, Білозерському та Новодонецькому. Серед бажаючих випробувати свої сили були не лише мешканці Добропілля і Добропільського району, а і гості з сусідніх міст та районів.

У фінал вийшли 30 учасників різних рівнів підготовки та вікових категорій. Номери  фіналістів вражали, примушували глядачів посміхатись та плакати, затамовувати подих і з нетерпінням чекати продовження. Кожен талант неповторний, особистісний і важко було передбачити, як розподіляться призові місця.

Почесний обов’язок визначення переможців було покладено на шановних членів журі: Вікторію Даревич — музиканта, співачку, артдиретора фестивалю авторської бардовської пісні «Я вольный ветер»; Андрія Гончарова — проектного менеджера громадської організації «Центр муніципального розвитку м. Добропілля»; Вікторію Панюшкіну — керівника зразкової студії сучасної хореографії «Свой стиль» з міста Мирноград; Наталю Чудненко — бренд-шефа арт-кафе «Фієста» міста Краматорськ. Присутні глядачі також мали змогу обрати свого переможця — проголосувати за найбільш вподобаного виконавця в холі палацу культури.

Інтрига трималась до самого оголошення результатів. На сцену для нагородження запросили першого заступника Добропільського міського голови Олексія Кормільцева, членів журі та всіх учасників шоу. Приз глядацьких симпатій отримав Віктор Недашковський (м. Добропілля) — художник, який написав чудовий пейзаж прямо на сцені. Хлопці з гурту «Ейфорія» (м. Білицьке) створили в залі атмосферу вибухового драйву і посіли третє місце.  Друге місце та сертифікат на 2 тисячі гривень отримала 16-річна вокаліста з Добропілля Анастасія Шнуренко. Чарівні дівчата з ансамблю «Камертон» (с. Світле) посіли перше місце і також отримали сертифікат на 2 тисячі гривень.  Головну нагороду — Гран-Прі та 10 тисяч гривень члени журі віддали Анастасії Єрьоменко (с. Ганнівка). Дівчинка самостійно навчається співу та виконала складну пісню акапельно.

Ведучі шоу Євгенія Бєлова та Євген Сагайдак наприкінці заходу висловили спільну думку всіх присутніх — цей вечір подарував виконавцям, глядачам та організаторам незабутні емоції та відчуття свята.

zoryane-pole zoryane-pole1 zoryane-pole2 zoryane-pole3 zoryane-pole4

Добропільська міська радаПартнери