У Добропільському районі дітям розповіли про права людини

З метою підвищення рівня правової освіти та виховання в учнівської молоді ціннісного ставлення до суспільства і держави, формування вміння визнавати пріоритет прав людини, поважати цінності демократичного суспільства   у загальноосвітніх закладах району було проведено  Всеукраїнський  тиждень права. 

У рамках цього  тижня було проведено різноманітні заходи. У кожній школі були оформлені виставки літератури на правову тематику,  проведено конкурси малюнків  та стіннівок,  Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, виховні години та години спілкування.

Серед найцікавіших заходів: Шилівська ЗОШ провела правовий тренінг  «Правила і закони, як вони впливають на наше життя»;  Золотоколодязянська ЗОШ – правовий квест «Юридичний марафон»; Добропільська ЗОШ – тренінг «Підлітки мають знати свої права»; Ганнівська ЗОШ – пізнавальна гра  брейн-ринг  «Юний правознавець», «Наша держава – правовий дім».

Всі ці заходи допоможуть нашим дітям підготуватися до дорослого життя, навчать захищати свої права, поважати інтереси і права інших.

Добропільський районПартнери