У Добропільському районі до дня Святого Миколая првели масштабну благодійну акцію

16 грудня, напередодні свята Дня Святого Миколая, у Добропільській райдержадміністрації вже 10 рік поспіль проходить благодійна акція «Віддай серце дітям». Ініціатори проведення свята – громадські організації Асоціація жінок району та організація ділових та професійних жінок «Ніка», а також райдержадміністрація та районна рада.

У цьому році подарунки і солодощі від Святого Миколая отримають діти із сімей тимчасово переміщених осіб, із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти-сироти та діти-інваліди. Подарунки придбані за кошти перших керівників району, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників сільськогосподарських та фермерських господарств, депутатів районної ради. ПрАТ «Глини Донбасу» та ГО «Добре Поле» перерахували 3 тис. грн. для придбання подарунків дітям, які виховуються у Центрі соціально-психологічної реабілітації для дітей Добропільської міської ради.

Привітали всіх присутніх на святі голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов та голова районної жіночої організації Людмила Наровілова.

Казкове театралізоване привітання всім гостям подарував відділ культури і туризму райдержадміністрації і чарівні ведучі Тетяна Фіронова та Віталій Літвінов.

Добропільський районПартнери