У Добропільському районі пройшла серія тренінгів для лідерів молодіжних організацій

11-12 травня на базі Добропільського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проходив семінар-нарада лідерів молодіжних та шкільних організацій Добропільського району, у якому взяли участь лідери з 7 шкіл району та 2 шкіл Октябрської сільської ради (ОТГ).
Спочатку з молоддю працювала практикуючий психолог РМК відділу освіти райдержадміністрації  Ліля Паращук з програмою «Формування усвідомленої та активної життєвої позиції у підлітків. Розпочали  учасники свою роботу з вправи «Коло МИРУ». Мета програми була спрямована на розвиток лідерських якостей, роботі в групах та визначення власних рис характеру, що допоможуть займати лідерську позицію.

З метою ознайомлення з роботою районної державної адміністрації та районної ради відбулася зустріч лідерів з керівництвом. Голова районної ради Тамара Бєлянкіна, керівник апарату райдержадміністрації Василь Перейма та начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Тещинська Ольга розповіли шкільним активістам про специфіку державної служби та місцевого самоврядування.

Відвідали Добропільське відділення поліції НПУ ГУНП в Донецькій обл. Покровського відділу поліції. Дітям розповіли про роботу представників поліції та показали музей. Акцентували увагу дітей на небезпечність гри «СИНІЙ КИТ» та правила поведінки під час знаходження вибухонебезпечного предмету.

Директор Добропільського районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Микола Іванов провів екскурсію по центру та провів майстер-клас з черенкування саженців.

Наступного дня представники районного центру СССДМ провели лекцію «Небезпечна соціальна гра «СИНІЙ КИТ»». Молодь переглянула відеоролики та отримала інформаційні буклети.

На згадку про семінар лідери разом зі своїми наставниками взяли участь у майстер-класі з виготовлення підставки під чашку з фоаміну.

По закінченню семінару до учасників завітали голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов, голова районної ради Тамара Бєлянкіна, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Стебель, заступник голови райдержадміністрації Наталя Перекотій, заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко та голова районної громадської організації «Добре поле» Любов Марченко. Керівництво звернулось до молоді зі словами подяки за активну участь, побажали успіхів та наснаги. Зазначили важливість активної участі молоді в громадському житті в селах Добропільського району.

Висловлюємо щиру подяку генеральному директору ПрАТ «Глини Донбасу» Ігорю Ткачу, голові районної громадської організації «Добре поле» Любові Марченко за надану матеріальну допомогу для проведення заходу та всім іншим, хто брав участь в організації та проведенні.

Добропільська райдержадміністраціяПартнери