У Добропільському районі школярі поспілкувались з ліквідаторами аварії на ЧАЕС

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 14 грудня в навчальних закладах району відбулись заходи щодо вшанування пам’яті постраждалих на АЕС. Розпочалися вони загальношкільними лінійками «Дзвони Чорнобиля».

Також в класах пройшли уроки пам’яті за участю ліквідаторів аварії на тему «Пам’ятай Чорнобиль», години спілкування «А душа людська пам’ятатиме Вас, а пам’ять людська повертатиме Вас», літературні альманахи «Чорнобильські гіркі світанки – роси приносять досі тиху сум-журбу». Для учнів старших класів було організовано перегляд документального фільму «Квітень 1986 року».

З нагоди цієї події в бібліотеках району підготовані заходи: виставка-пошана «Зупиняючи ядерний смерч» (центральна бібліотека), календарні перегляди «День вшанування учасників ліквідації наслідків на ЧАЕС» (сільські б-ки), де зібрано законодавчі акти, що стосуються ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, книги, періодичні видання, фото-матеріали про подвиг і самопожертву людей, які пройшли через усі кола ядерного пекла.

Добропільський районПартнери