У Добропільському районі відзначили День Соборності України

20 січня в залі засідань райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання «Соборна. Вільна. Неподільна! Моя Україна!».

Участь в урочистостях взяли голова райдержадміністрації  Дмитро Кірносов, заступник голови районної ради Ірина Стрепоченко, керівник апарату райдержадміністрації В. Перейма, депутати районної ради, керівники відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій району, представники громадських організацій.

Розпочався районний захід виконанням Державного Гімну України.

Вітаючи присутніх з державним святом, голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов та голова районної ради Ірина Стрепоченко побажали кожній родині щастя і процвітання, добробуту і миру, світлої долі, здійснення всіх мрій і сподівань, успіхів і здобутків на благо незалежної України та наголосили, що саме зараз єдність країни є важливим чинником та першочерговою  умовою для забезпечення політичної стабільності, соціальної злагоди та взаєморозуміння в нашому суспільстві.

Основними месседжами свята стали слова «Єднаймося, любо країно!», «Українці – єдиний народ, Україна – єдина держава».

Присутні змогли ознайомитися з матеріалами виставки фото- та архівних матеріалів, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності, «Моя соборна, суверенна…».

З нагоди свята працівники відділу культури і туризму (колективи Світлівський БНТ та Шевченківського СБК)  підготували для учасників районного заходу святкову програму та концертні номери.

Добропільська райдержадміністраціяПартнери