У Добропільському районі відзвітували про хід опалювального сезону

Сьогодні в райдержадміністрації відбулася нарада за участю сільських, селищного голів.  Ключовим на порядку денному було обговорення реалізації в районі інфраструктурних проектів та розробка проектно-кошторисної документації на 2017 рік.  Голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов підвів підсумки роботи з реалізації проектів у 2016 році та спільно з сільськими головами визначив проекти, які будуть  профінансовані в поточному році.  Дмитро Кірносов акцентував увагу голів місцевих рад на необхідності застосовувати нові підходи до управління фінансовими ресурсами громад, забезпечувати раціональне використання матеріальних ресурсів, зосередити зусилля, перш за все, на заходах, направлених на забезпечення першочергових потреб сільського населення.

Заступник начальника Добропільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Донецької області Наталія Громило довела до відома присутніх звіт про роботу із зверненями громадян в Добропільському об’єднаному управлінні  ПФУ за підсумками 2016 року. Зважаючи на напружену соціальну ситуацію, робота зі зверненнями громадян знаходиться на постійному контролі керівництва ПФУ.

В ході наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації інформували про хід опалювального сезону 2016-2017 років в закладах соціально-культурного призначення, активізацію роботи адміністративних комісій при виконкомах сільських, селищної рад.

Залишається відкритим питання створення в районі об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). Голова райдержадміністрації надав доручення активізувати роботу з населенням, забезпечити інформування мешканців про переваги та нормативно-правову базу утворення ОСББ, заслухати це питання на черговій нараді в березні.

Добропільська райдержадміністраціяПартнери