У Добропільському районі відзвітували про виконання інфраструктурних проектів

13 червня голова Добропільської райдержадміністрації Дмитро Кірносов провів розширену нараду з селищним, сільськими головами, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.  Згідно порядку денному було розглянуто 6 питань.  Про стан реалізації в районі інфраструктурних проектів детально повідомила в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяна Павловська.

Із 29 інфраструктурних об’єктів роботи повністю виконані по 7, а саме: по вуличному освітленню в селах Криворіжжя (вул. Центральна), Нововодяне (вул. Донецька), Благодать (вул. Залізнична), Весна (вул. Донецька), Веселе Поле (вул. Краматорська), Первомайське (вул.Ватутіна); по капітальному ремонту лінії водопроводу по вул. Донецькій в с. Світле.  Виконуються роботи ще по 3 проектам:  – ремонт Світлівської опорної школи;  – 2 водопроводам в сел. Світле.  Пройшли процедуру PROZORRO та підписані договори по 2 проектам: реконструкції мереж теплопостачання Світлівської та Золотоколодязької ЗОШ.

Про хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років доповів начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Міргородський.  Сільські, селищний голови доповіли про стан та вжиті заходи по боротьбі з карантинними бур’янами на підвідомчій їм території.  Начальник архівного відділу райдержадміністрації Любов Чамор довела до відома присутніх, що 30 червня в райдержадміністрації відбудеться виїзне засідання експертно-перевірної комісії державного архіву Донецької області.

Добропільська райдержадміністраціяПартнери