У Добропільскому районі вшанували пам′ять Героїв Небесної сотні

20 лютого в закладах культури та освіти Добропільського району проведено тематичні заходи, присвячені учасникам Революції гідності.

Мітинг-реквієм відбувся Світлівському Будинку народних традицій. Місце проведення районних урочистостей вибрано не випадково – адже саме випускником Світлівської ЗОШ був Герой Небесної Сотні, Герой України Володимир Наумов, який загинув в 18 лютого 2014 року під час історичних подій на Майдані.

Участь у заході взяли заступник директора департаменту розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації Тетяна Тараненко, голова районної ради Тамара Бєлянкіна, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Стебель, Світлівський сільський голова Валентин Колосов та члени громади.

Героям Майдану, героям АТО, які померли за світле майбутнє України, мирним жителям, які полягли в неоголошеній війні на Сході України, була присвячена  хвилина мовчання.

Виступаючі подякували матері Героя, Ользі Єгорівні Наумовій, яка, на жаль, не змогла бути присутньою на заході, за виховання сина – справжнього патріота своєї Вітчизни.

Завершився захід траурною ходою до Світлівської ЗОШ та покладанням квітів до меморіальної дошки В. Наумову.

Добропільський районПартнери