У Добропільському районі вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання

22 червня Указом Президента України від 17 листопада 2000 року № 1245/2000 в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Трагічна дата 22 червня 1941 року означає для всіх українців початок найбільш кривавого для України періоду Другої світової війни, коли щодня гинули десятки тисяч людей.

В цей день в залі засідань Добропільської райдержадміністрації державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих в роки Другої Світової війни.

Сьогодні ми віддали данину пам’яті тим, хто не повернувся з війни, сивочолим ветеранам, що здолали фашизм, вдовам, дітям війни.

Сьогодні мужність та мудрість, невичерпна сила духу подвигу наших співвітчизників в минулому – це належний приклад для тих, кому сьогодні довелося пізнати всі жахи війни, для тих, хто сьогодні зі зброєю в руках боронить нашу Батьківщину від нового ворогу, для тих, хто у лиху годину постав на захист рідної землі, суверенітету та незалежності України.

Тож сьогодні згадаймо кожного, хто поклав своє життя за світле майбутнє нашої країни.

Вічна та світла їм пам’ять!

Добропільська райдержадміністраціяПартнери