У Дружківці реалізуються два масштабних проекти

Новини міст та районів

У минулому році в Дружківці почалася реалізація масштабного проекту з реконструкції центральної площі Соборна. Кошти на реконструкцію були виділені з обласного бюджету. Замовником виконання робіт визначено Департамент капітального будівництва Донецької обласної державної адміністрації.

Надалі планується заміна існуючих зовнішніх підземних мереж системи теплопостачання та системи газопостачання, верхнього шару покриття проїзної частини вулиці Соборної, існуючого асфальтового покриття мощенням ФЕМ на пішохідних зонах, демонтаж існуючої огорожі та встановлення нової декоративної, облаштування нової трамвайної зупинки із сучасного світло прозорого матеріалу (полікарбонату), влаштування біля приміщення міського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану художньої скульптурної групи, благоустрій прилеглої території з розміщенням фонтану та встановленням альтанок для відпочинку і багато іншого, що порадує дружківчан.

Другий масштабний проект, який реалізується у місті за рахунок коштів Обласного фонду охорони навколишнього природного середовища – це проект «Реконструкція Дружківського парку культури та відпочинку.

У ході реалізації проекту проводитиметься ландшафтна реконструкція зеленої зони та благоустрій території парку. Також будуть організовані “тематичні зони” для активного, сімейного відпочинку. Для очищення парку від сміття передбачено встановлення урн та сміттєприймачів, видалення аварійних й хворих дерев і кущів та їх заміна на нові насадження.

Дороги й майданчики у центральній частині парку запроектовані капітальні, пішохідні доріжки – з тротуарної плитки. На входах для руху пішоходів передбачені заходи по доступу до парку маломобільної групи населення. Облаштована автобусна зупинка біля центрального входу з вул. Соборної. Як зазначає Віктор Гейченко на сьогоднішній день в центральній частині парку вже розпочаті роботи, демонтовані старі вхідні вузли та ведуться роботи по тротуарній частині парку.

Бюджетоутворюючі підприємства міста не залишилися осторонь та відгукнулися на пропозиції участі міні проектів з благоустрою Дружківського парку культури та відпочинку. Так, станом на 01 квітня 2018 року всі комунальні підприємства частково виконали роботи для естетичного оформлення парку: комунальне підприємство «Комсервіс», Дружківське комунальне автотранспортне підприємство 052805 та Обласне комунальне підприємство «Дружківкатепломережа» наразі займаються виготовленням 2 декоративних клумб-велосипедів, а комунальне підприємство «Спектр» – 2 дерев’яних колодязів–квітників та декоративного візка.

Дружківська міська рада