У Дружківці верше відбувся огляд техніки комунальних підприємств

Новини міст та районів
IMG_8719

12 квітня 2017 року на площі Молодіжній вперше відбувся огляд спеціалізованої техніки комунальних підприємств міста Дружківки. Метою даного заходу було ознайомлення городян з  технікою, що знаходиться в арсеналі комунальних підприємств міста та демонстрація її потенціалу.

«Сьогоднішнім оглядом ми хочемо відзвітувати перед городянами про готовність міста проводити весь необхідний комплекс робіт з утримання міста у належному стані», – зазначив міський голова Валерій Гнатенко.

На площі були представлені найбільш показові зразки спецтехніки, які беруть участь в щоденному утриманні вулично-дорожньої мережі, прибирання дворових території, роботах із забезпечення водопостачання, водовідведення, теплопостачання.

Всього близько 20 агрегатів і спецмашин представили комунальні підприємства Дружківки, серед яких: аварійно-диспетчерський автомобіль, призначений для швидкої і ефективної локалізації і ліквідації аварійних ситуацій;  екскаватор, який використовується для виконання земляних робіт у ході підготовки до опалювального періоду та при виконанні аварійних ремонтних робіт; автопідйомник, потрібний для виконання ремонтних робіт на надземних теплових мережах та спорудах висотою до 26м; автокран, для виконання ремонтних робіт, пов’язаних з підйомом та пересуванням вантажів вагою до 15т; черговий автомобіль – обладнаний багатопостовим електрозварювальним дизель генератором, який використовується при замінах дільниць теплових мереж при планових та аварійних ремонтах, а також мотокосарки для покосу трави, підрівнювання країв газону та скошування трави на невеликих ділянках і у важкодоступних місцях, бензопили для вирізання порості, обрізки гілок дерев, видалення дерев діаметром до 30-40 см та для професійного використання під час валки і  розпилювання дерев, висоторіз, який може обрізати рослинності без використання драбини чи підйомника до 4,5 м. Також були пили комбісистеми садової для ручної  обрізки гілок на висоті до 4м та сучкоріз для ручної формувальної обрізки дерев на висоті до 4м без драбини. Була представлена підмітальна машина НАКО Gitymaster 2000 та інструменти, придбані для обслуговування житлового фонду у 2016-2017 роках, які  були представлені  КП «Комсервіс». Це і трактори та тракторні причепи, і травокосарка та краскопульт, перфоратор та  інші види інструментів  необхідні в роботі  підприємства.

Торецьке управління водопровідно-каналізаційного господарства КП «Компанія «Вода Донбасу» представили для показу машину МАЗ 5337 А2КО-503КП-10, яка призначена для експлуатації на підприємствах, які обслуговують міські каналізаційні мережі для очищення колекторів від осаду, а також усунення в них засмічень. Вона укомплектована всіма необхідними інструментами для того, щоб виїзні бригади мали можливість справлятися з аваріями.Дружківське КТП представило самоскид на базі автомашини МАЗ 5551, екскаватор-навантажувач Борекс 2201 та сміттєвоз заднього ручного типу завантаження КО-433 на шасі ЗИЛ-130. Зі слів директора  підприємства Сергія Руденка, придбання самоскида і навантажувача дозволило найменшими зусиллями і в більш стислі терміни проводити ліквідацію несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, проводити  навантаження і перевезення будівельних відходів та інших сипучих матеріалів, а також отримувати додатковий дохід від замовлень на послуги даного автотранспорту іншими суб’єктами господарювання.

Фахівці підприємств-учасників проводили для всіх бажаючих міні-екскурсії та розповідали про параметри роботи спецтехніки, демонстрували  вміння професійного управління складною технікою.

Як зазначив заступник міського голови Руслан Верещагін, на огляд більша частина техніки прибула одразу після ранкових змін і нічних чергувань на об’єктах нашого міста. Після закінчення заходу автомобілі і агрегати знову повернуться до роботи, бо у комунальних служб вихідних не буває, адже їх ключовим завданням є створення сприятливих умов проживання для мешканців нашого міста.

Дружківська міська радаIMG_8348 IMG_8389 IMG_8550 IMG_8578 IMG_8612