У Дружківці відкрився інклюзивно-ресурсний центр

Новини міст та районів

7 вересня в Дружківці відкрито інклюзивно-ресурсний центр. Його відкриття викликане необхідністю створити належні умови для дітей з особливими потребами та забезпечить їх права на освіту, сприятиме розвитку особистості, поліпшенню  стану здоров’я. Для Дружківки це досить актуальне питання, адже в місті мешкає понад 1000 дітей, що потребують особливого підходу. Участь в  урочистому відкритті взяли представник департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Валентина Ізмалкова, міський голова Валерій Гнатенко, заступник  міського голови Наталія Слесаренко.

Освітня реформа передбачає нові методики викладання та навчання, тому що всі діти це індивідууми з особливими потребами в освіті. Працівники  центру будуть надавати комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, всебічну допомогу з метою їх соціальної адаптації до реальних умов життя, забезпечуватимуть методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід учнів.

Валерій Гнатенко  висловив впевненість, що в даному центрі діти отримають необхідну їм допомогу, а батьки професійний супровід та консультації. Валентина Ізмалкова, в свою чергу, подякувала місцевій владі та депутатському  корпусу за фінансування та підтримку щодо  організації роботи інклюзивно-ресурсного центру у місті та створенням для дітей з особливими потребами комфортного освітнього середовища.

Пройшовши коридорами центру, присутні побачили та мали змогу оцінити  кімнати для надання індивідуальної та групової психолого-педагогічної допомоги, лікувальної фізкультури, хол для очікування, сучасні меблі, мультимедійну техніку та дидактичні матеріали.

Дружківська міська рада