У Костянтинівській райдержадміністрації пройшло засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провів в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков. В ході засідання було розглянуто наступні питання:

– про факт виявлення зливу невідомої рідини на землях Костянтинівського району;

– про факт незаконного видобутку каміння протягом 2016-2017 на території Новодмитрівської сільської ради Костянтинівського району;

– про факт захоронення відходів тваринництва в районі Костянтинівського ветсанутільзавода на території Костянтинівського району.

 За результатами засідання комісії з першого питання остаточне рішення буде прийнято після висновку лабораторних досліджень. А на цей час тривають слідчі дії.

Щодо незаконного видобутку каміння, то на цей час також тривають слідчі дії.

З третього питання було прийнято рішення направити спільного листа від райдержадміністрації та міської ради до облдержадміністрації щодо недопущення закриття ветсанутільзаводу.

У засідання районної комісії взяли участь: заступник начальника Костянтинівського ВП Бахмутського відділу поліції Головного управління НП в Донецькій області;Костянтинівського ВП Бахмутського відділу поліції Головного управління НП в Донецькій області Артем Кузнєцов, начальник відділу оперативного контролю – старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Донецької області Олександр Філоненко, начальник управління Держпродспоживслужби в Костянтинівському районі Олександр Ільченко, директор Костянтинівського ветсанутільзавода Людмиила  Гаврюк.

Костянтинівська міська радаПартнери