У Костянтинівському районі відзначили Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Сьогодні голова Костянтинівської районної ради ветеранів Тамара Резніченко провела урочистий захід, присвячений Дню ветерана та Міжнародному дню людей похилого віку.

Голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Винниченко та заступник голови районної ради Лариса Степаненко привітали присутніх зі святом  та побажали довгих і щасливих років життя, миру, оптимізму і благополуччя.

Також керівництво району вручило головам первинних ветеранських організацій та членам президії районної ради ветеранів книгу «Слово про ветеранів Костянтинівського району», присвячену  85-ти річчю Донецької області та 30-ти річчю ветеранської організації.

В ході засідання було висвітлено питання пенсійного забезпечення  та соціального захисту ветеранів, обслуговування ветеранів працівниками територіального центру тощо.

У заході взяли участь:, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, керівник апарату райдержадміністрації Людмила ТАРАНІК, Почесний громадянин Костянтинівського району, депутат районної ради Володимир Беленець, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Костянтинівського району Тетяна НІКІТЕНКО, заступник начальника управління Пенсійного фонду України у м.Костянтинівці та Костянтинівському районі Олена Плахотнік, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Катерина Кабанцева, голови первинних ветеранських організацій.

Костянтинівська райдержадміністраціяПартнери