У Костянтинівському районі завершились святкування Днів сіл

Цикл святкувань Днів сіл Костянтинівського району завершився у мальовничому селі Іванопілля, яке славиться своєю природою та найголовніше – працьовитими та талановитими людьми. Свято розпочалося з урочистостей, де з привітальним словом до всіх присутніх звернулась голова Іванопільської сільської ради Людмила Лукічова.

Також в урочистостях взяли участь голова Костянтинівської райдержадміністрації Володимир Маринич та заступник голови районної ради Лариса Степаненко, які привітали іванопільців з довгоочікуваним святом, зичили здоров’я, щедрих врожаїв та миру і спокою у оселях.

Цікавою і різноманітною була програма свята. Радували присутніх піснями і танцями творчі колективи Іванопілля – зразковий танцювальний колектив «Апельсин», фольклорно-етнографічний ансамбль «Берегиня», дитячий колектив «Берегиньки» та не менш талановиті солісти. Також увага була приділена конкурсу-пошуку прихованих талантів району, започаткованого Костянтинівською районною радою «Костянтинівський район має талант» в номінаціях вокал та хореографія, презентація куточку історії і розвитку громад «Наша громада учора, сьогодні, завтра», створеного в рамках районного огляду-конкурсу районної ради та районної державної адміністрації.

Костянстинівська райдержадміністраціяПартнери