У Костянтинівці привітали діточок з Днем Святого Миколая

19 грудня у комунальному закладі «Палац культури і дозвілля» м. Костянтинівки відбувся благодійний захід до Дня святого Миколая для 120 дітей з числа сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки. Саме з цього дня починається низка свят, в яких є своя чарівність, привабливість, як для дітей так і для дорослих.

Театралізована конкурсно-розважальна програма, яку подарували колективи Палацу культури і дозвілля відразу захопила дівчаток та хлопців у казковий світ. Зворушливі танці, хороводи, пісні створили надзвичайну, неповторну атмосферу для всіх присутніх. Діти із задоволенням приймали участь у театральному дійстві. Під час заходу до дітей та дорослих із словами побажань звернувся протоієрей Іова Почаївської парафії отець Вадим.

Окрім цього, у кінотеатрі «Спутник» за  сприянні адміністрації комунального підприємства «Об’єднання Парків і Кінотеатрів» був проведений ще один святковий захід для малюків від 3-х до 8 років з малозабезпечених, багатодітних сімей та дітей з числа тимчасово переміщених осіб. Це свято подарували дітям представники Центру Дитячої та юнацької творчості.

Головною подією для всіх біла довгоочікувана зустріч із святим Миколаєм, безліч дитячих бажань на його адресу та святкове фото. Наприкінці святкових заходів діти отримали солодкі подарунки від виконкому Костянтинівської міської ради та підприємства «Конті».

Костянтинівська міська радаПартнери