Презентація 6

16 лютого 2017 року в м. Краматорськ в приміщенні Донбаської державної машинобудівної академії відбулася презентація культурно-освітньої акції «Донеччина – Реформація – 500», організаторами якої виступили Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації та Донецький обласний учбово-методичний центр культури спільно з представниками протестантських релігійних організацій нашого регіону

Захід проводився з нагоди відзначення в Україні 500 річчя Реформації – історичної події півтисячолітньої давнини, що зіграла велику роль у становленні та розвитку не тільки європейських країн того часу, а й всього світу.

Початком Реформації прийнято вважати виступ німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день прибив 95 тез до брами собору у Вітенберзі. Це було початком масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії.

Минулого року, під час зустрічі з керівниками авторитетних українських та міжнародних протестантських об’єднань, Президент України підтримав ініціативу Всеукраїнської Ради церков і підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації», згідно якому протягом 2017 року в населених пунктах України, зокрема й на Донеччині, відбудеться низка культурно-освітніх заходів за вказаною тематикою.

Презентація 2 Презентація 3 Презентація 4 Презентація 5 Презентація 6 Презентація 7 Презентація

Відділ культурно-дозвіллєвої діяльності управління культури і туризму облдержадміністрації