У Мирнограді пройшов осінній ярмарок

В Україну завітала осінь. Осінь – час підвести підсумки і проаналізувати зроблене. А після цього – змити проливним дощем всі невдачі і вдихнути свіже повітря майбутнього, в якому небо буде чистим і безхмарним, прозорим і невагомим, якими бувають звуки осені
Традиційно у вересні, разом із чарівними звуками осені, в українське місто Мирноград прийшло свято – «Мирноградська осінь». Це незабутнє свято для всіх жителів та гостей міста на якому проводиться ярмарок високоякісних продуктів у широкому асортименті, а саме овочі, фрукти, хлібобулочні та ковбасні вироби, кондитерські, молочні продукти, квіти, рослини, мед.
Представлені непродовольчі товари народного споживання, вироби майстрів народної творчості, а також багато іншого! Підготовлені виставки, конкурси, змагання, ігри, майстер-класи.
Серед запрошених творчих колективів, своєю майстерністю мешканців сусіднього містечка Добропілля порадував своїм виступом і народний вокальний колектив «Серденько» Ганнівського сільського будинку культури.

Добропільська райдержадміністраціяПартнери