У Опитному та Іванівському пройшли громадські слухання щодо приєднання сільських рад до Бахмута в рамках створення Бахмутської об’єднаної територіальної громади

Новини міст та районів, , , , , , , , , , , ,

10 липня 2018 року у селищах Опитне та Іванівське пройшли громадські обговорення з питання  приєднання до Бахмута сільських рад в рамках створення Бахмутської об’єднаної територіальної громади.

У заходах брали участь представники сільських рад та населених пунктів, підпорядкованих їм, та представники Бахмутської міської ради на чолі з міським головою Олексієм Ревою.

 У ході обговорень присутнім розповіли про переваги об’єднання територіальних громад та реформу децентралізації, міський голова Олексій Рева розповів присутнім про кроки, які вже виконано на територіях рад в рамках добровільного об’єднання територіальних громад, та ознайомив присутніх з перспективами на найближчий час.

Після виступів загальним голосуванням мешканців сільських рад та населених пунктів, підпорядкованих їм, було дано згоду на приєднання сільських рад до міста Бахмут для утворення Бахмутської об’єднаної територіальної громади.

Бахмутська міська рада