У с. Білокузьминівка Костянтинівського району пройшло урочисте відкриття Інноваційного центру розвитку для молоді та дітей

03 липня у с. Білокузьминівка Костянтинівського району пройшло урочисте відкриття Інноваційного центру розвитку для молоді та дітей. Це відбувається в  рамках  реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» з нагоди 85-ти річчя з дня заснування Донецької області.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, начальник управління у справах сім`ї та молоді  облдержадміністрації Лілія Золкіна та  в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації Олег Ісаков привітали жителів с.Білокузьминівка та зі святом. Керівництво області та району перерізали символічну стрічку та стали першими відвідувачами Центру.

 «ХВИЛЯ» – саме таку назву отримав Білокузьминівський інноваційний центр для розвитку  молоді та дітей. Наш центр – це неформальний мистецький простір. Місце для  розвитку творчості, висловлювання своєї думки, втілення своїх ідей.

Завдяки неформальним та інтерактивним методам навчання ми плануємо допомогти молоді рухатись у вірному напрямку; активізувати діяльність населення та  об’єднати їх зусиль у реалізації різноманітних проектів.

На святі були присутні заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, заступник голови районної ради Лариса Степаненко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Виниченко, начальник відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації Вікторія Казімір, Білокузьминівський сільський голова Ірина Загурська, мешканці с.Білокузьминівка.

47

Костянтинівська РДА

 Партнери