У с.Білокузьминівка Костянтинівського району пройшов перший районний еколого-туристичний фестиваль

30 вересня у селі Білокузьминівка у суботу було велике свято. Тут пройшов перший районний еколого-туристичний фестиваль та День села. У програмі ЕкоТурФесту пройшла військово-спортивна патріотична гра “Сокіл”(“Джура”), конкурс шпаківень і флюгерів та виступи авіа планеристів.

На свято завітали почесні гості: голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко, голова районної ради Олександр Оносов, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ісаков, заступник голови райдержадміністрації Вікторія Лоцман, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Таранік, генерал-атоман представник гетьмана українського козацтва Донецької області Олександр Галушко, майор Костянтинівського об’єднаного військомату Михайло Захарченко, сільські голови.

Учасників заходу привітали керівники району – Наталія Михайлівна та Олександр Леонідович, які побажали міцного козацького здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе подолати будь-які перешкоди.

Право підняти Державний Прапор України було надано прапороносцям рою Тарасівського НВК – переможцям військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2016 році. В ході гри пройшли змагання за такими видами:

  • Впоряд (стройова підготовка);
  • Змагання «Смуга перешкод»;
  • Вікторина «Відун»;
  • Вікторина «Рятівник»;
  • Комбінована військово-спортивна естафета;
  • Силове змагання «Перетягування линви»;
  • Звитяжні змагання «Лава на лаву»;
  • Конкурс «Таборування».

Поки йшли запеклі змаганні між командами керівництво району та сільські голови висадили рози біля молодіжного центру «Хвиля».

За підсумками змагань перше місце завоювали команда Тарасівського НВК, друге місце – команда Зорянської СШ, а третє місце посіла команда Іллінівської СШ.

Учасників та переможців конкурсів шпаківень і флюгерів та авіа планеристів було нагороджено Дипломами відділу культури, молоді, спорту і туризму райдержадміністрації та районного будинку культури «Ювілейний» та цінними і солодкими подарунками.

Джура 1 Джура 2

Костянтинівська райдержадміністраціяПартнери