У с.Іванопілля пройшла урочиста презентація мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини села Іванопілля Костянтинівського району Донецької області. Покращення медичних послуг»,

 У с.Іванопілля пройшла урочиста презентація мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини села Іванопілля Костянтинівського району Донецької області. Покращення медичних послуг», який реалізовувався в рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» за рахунок коштів ЄС/ПРООН, бюджетні кошти та кошти громадської організації «Мрія» на загальну суму 208 858,00 грн.

У амбулаторії було установлено нові регістри з термовентилями, замінено двері, відокремлено процедурні приміщення та придбано нове медичне обладнання та інвентар.

Із завершенням проекту присутніх привітала голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Виниченко та голова районної ради Олександр Оносов. Наталія Михайлівна зазначила, що тепер у селян є все необхідне для отримання якісної та швидкої медичної допомоги, а відкриття оновленої комфортної амбулаторії – це важливий крок, який здійснено задля збереження та турботи про здоров’я мешканців громади.

Із словами вдячності до керівництва району та медичних працівників звернулась Іванопільський сільський голова.

Керівництво району перерізало символічну стрічку та подарувало кондиціонер, а потім оглянуло приміщення закладу та його матеріально-технічне оснащення.

В урочистостях взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ісаков, представники департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Ліхтенштейн, медичні працівники амбулаторія ЗПСМ с.Іванопілля, Іванопільський сільський голова Людмила Лукічьова, мешканці села, громадськість.

22 23

Костянтинівська РДАПартнери