У с.Кіндратівка Костянтинівського району пройшов перший фестиваль української культури «Вільний степ»

У с.Кіндратівка Костянтинівського району пройшов перший фестиваль української культури, присвячений Дню незалежності України та Дню Державного Прапора України «Вільний степ». Усіх присутніх із державними святами щиросердно привітали голова Костянтинівської райдержадміністрації Наталія Винниченко та голова районної ради Олександр Оносов.

Родзинкою фестивалю стала українська національна страва  – борщ. Громадами району було облаштовано наметове українське містечко. Кожний сільський голова представляв свою садибу та пригощав присутніх борщем. Були представлені різні види борщу. Страви були настільки смачні, що визначити кращих було неможливо, тому Наталія Винниченко та Олександр Оносов відзначили Дипломами та грошовими винагородами усі громади.

Паралельно відбувався фестиваль української пісні, флешмоб та квест.

На території проведення фестивалю було облаштовано селфі зону, ігровий майданчик для дітей, безкоштовний аква грим.

Із теплими словами привітання та вдячності присутніх привітали начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лілія Золкіна, начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Аліна Певна.

Цього ж дня у с.Олександро-Калинове пройшов фестиваль української культури «Смолянський куліш».

Два фестивалі об’єднав автопробіг, який  пройшов територією сіл Кіндратівка та Олександро-Калинове. Учасниками автопробігу були заступник голови районної ради Лариса Степаненко та керівник апарату райдержадміністрації Людмила Таранік, які привітали учасників та гостей фестивалів та передали символи цих фестивалів.

IMG_3791 IMG_3802 IMG_3805 P1130166

Костянтинівська райдержадміністраціяПартнери