У селі Криворіжжя відзначили Престольне свято

У православному християнстві існує безліч свят та пам’ятних днів. Особливо шануються дати важливих подій біблійної історії, пам’ять Божої Матері, апостолів чи святих. Крім цього, у кожного православного храму є і свій окремий пам’ятний день – престольне свято. У православ’ї престольним святом називають торжество, присвячене події або особі, на честь якої освячено головний престол храму.


Ось і сьогодні, 13 грудня, в День  святого апостола Андрія Первозванного, релігійна громада Святого Апостола Андрія Первозванного парафії Донецької Єпархії Української Православної церкви Київського Патріархату в селі Криворіжжя відзначила престольне свято церкви.

У стінах церкви цього дня зібралися віряни. Усі вони прийшли, щоб молитовно вшанувати святого апостола Андрія Первозванного.  Богослужіння відзначилося особливою урочистістю. Були запрошені священники з сусідніх сіл та районів для соборного служіння. А по завершенню прозвучали вітання від отця Миколая та була організована святкова трапеза для парафіян і гостей.

Добропільський район

 Партнери