У Свято-Покровському за давніми традиціями відсвяткували Масляну

Минулими вихідними, наприкінці «масляного тижня», в селі Свято-Покровське Різниківської сільської ради весело та цікаво пройшло свято «Проводи зими», до якого готувалися всією громадою. Завдяки організаторським здібностям Різниківського сільського голови Н. Різник, талановитим учасницям вокальному ансамблю «Сузір’я», творчому колективу Різниківського сільського клубу, педагогам і учням загальноосвітньої школи місцеві жителі стали учасниками старовинного слов’янського звичаю.

Серед запрошених на свято – голова Артемівської райдержадміністрації В. Бохонов, Сіверський міський голова А. Черняєв, начальник відділу культури райдержадміністрації О. Кучер. Вітаючи громаду зі святом, Володимир Михайлович висловив щиру вдячність за те, що завдяки їм, звичайним мешканцям невеличкого села, зберігаються культурні традиції та звичаї цілої нації, витоки духовності предків не кануть в забуття.

Виконком Різниківської сільської ради, вся громада завдячують директору фермерського господарства «Обрій» С. Бабенку за благодійну допомогу в організації свята, за чудові призи і солодкі подарунки, які отримали всі учасники творчих колективів і переможці конкурсів. А на завершення святкового заходу в небо злетіли різнокольорові кульки з написом: «Прощавай, зимонька-зима!».

Артемівська райдержадміністраціяПартнери