baza-otdiha

6 – 8 квітня на туристичній базі «Лісова» (с. Торське) департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації спільно із Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді провів цикл семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів освіти Донецької області.
У ньому взяли участь більше сімдесяти педагогів Донеччини.

У секції «Організація та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») було проведено аналіз                         І  (міського, районного) етапу у містах та районах області, та обговорювалися аспекти проведення та критерії оцінювання конкурсів ІІ (обласного) етапу гри, який розпочнеться 15 травня. Розглядалися  питання теоретичної та практичної підготовки роїв до конкурсів «Таборування», «Стрільба», «Ватра», «У колі друзів», «Відун».

Під час роботи секції «Організація краєзнавчої роботи в Донецькій області: методичні та практичні аспекти» були розглянуті питання розробки екскурсійних маршрутів Донеччиною. Багато уваги приділялося системі національно-патріотичного виховання у гуртковій роботі.

Насиченою була програма секції «Безпека життєдіяльності дітей під час подорожей», яка передбачала як теоретичне навчання, так і практичну частину.

Учасники долучилися до практичних тренінгів щодо надання першої домедичної допомоги при нещасних випадках, який провели представники Лиманського міськрайонного Товариства Червоного Хреста України.

              Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації